Informacje

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

  • KMC
Zachęcamy do zapoznania się z historią marki Scott!
Nie ma popularniejszej formy aktywności fizycznej od biegania. Biegają nie tylko osoby młode, ale również te w starszym wieku. Jedni biegają czysto rekreacyjnie, celem drugich jest poprawa swojej sylwetki czy kondycji. Biegaczy spotkamy o każdej porze roku, w każdym miejscu. Nie ma różnicy, czy na zewnątrz jest upał, czy kilkunastostopniowy mróz. Właśnie dlatego tak istotnym elementem są odpowiednie wkładki do butów do biegania.
Triathlon to dyscyplina, która z dnia na dzień zyskuje coraz więcej fanów. Duże zainteresowanie tym sportem budzi coraz większe ambicje, chęć poprawy swoich możliwości i stawanie się coraz lepszym.
Zależy nam na produktach które nie zawiodą nas w różnych warunkach, dlatego zdecydowaliśmy się na gogle firmy SCOTT. Technologie zastosowane w szybach oraz ergonomiczny kształt oprawek spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających narciarzy.
Poszukując jak najlepszych, najskuteczniejszych rozwiązań w dziedzinie dopasowania butów narciarskich oraz personalizacji, szukając przyczyn różnic anatomicznych i kontuzji. Znaleźliśmy rozwiązania fińskiej firmy FOOTBALANCE.
Showing 1 to 5 of 45 (1 Pages)